Bazinis nagų modeliavimo mokymų kursas

Bazinis nagų modeliavimo mokymų kursas-0

Profesionaliausi savo srities treneriai nuolat tobulina šį kursą ir skiria daug dėmesio Jūsų praktikai , besidalijant gausiausiu žinių bagažu ir stipria ilgamete patirtimi. Šis kursas yra skirtas įvairią patirtį turinčioms gelinių nagų technikos meistrėms, tačiau su daugiau kūrybos procese ir su visomis būtinomis taisyklėmis, tam, kad pasiekti geriausią rezultatą- išmokti dirbti su arkiniais geliniais nagais. Jums belieka tik ateiti kupinoms ryžto ir pastangų, o mes skirsime savo laiką, tam, kad suteiktume kuo daugiau naudingos patirties.

  • 1 diena - Teorija. Praktinis modeliavimas - trumpas kvadratas (kamufliažas) su arka, taisyklingas formelių pritaikymas, nago analizė, medžiagų valdymas ir teisingas jų panaudojimas, nagų padengimas raudonu laku.
  • 2 diena - Teorija. Praktinis modeliavimas - trumpas kvadratas su arka ir piešta šypsenėle, gelinių lakų bei gelinių dažų panadojimas.
  • 3 diena - Teorija. Praktinis modeliavimas - trumpas minkštas kvadratas su arka, piešta šypsenėle ir modeliuota šypsena. Kokybiška šypsenos atlikimo technika.
  • 4 diena - Teorija. Praktinis modeliavimas - trumpas saloninis migdolas, piešta šypsena, dizainas su įliejimais, pigmentų panaudojimas.
  • 5 diena - Teorija. Korekcija ir jos teisingas atlikimas.

Svarbu: Grupėje - iki 6 žmoniu. Visas reikiamas priemones kursams suteikiame, išskyrus: UV lempą, gelio teptuką, teptuką dulkėms valyti, lazdeles arkai, spaustukus, užrašus, tušinuką ir liniuotę. Įrankius galima įsigyti ir pas mus vietoje.

Mokymai vyksta 5 dienas.

Mokymų taisyklės ir reikalavimai

Kaina: 544 € / Avansas: 20 €

Mokymai šiuo metu nevyksta