Pirkimo sąlygos

Prekių pristatymas

 1. UAB “ARCATĖ” el. parduotuvėje įsigytos prekės yra siunčiamos į visus Lietuvos miestus. Užsakymai įvykdomi per 2-7 darbo dienas iškart po užsakymo datos. Savaitgaliais prekės nesiunčiamos.
 2. Būtina nurodyti tikslų adresą prekių pristatymui bei kontaktinį telefoną.
 3. Pateikus užsakymą daugiau nei už 40 EUR pristatymas nemokamas!
 4. Prekes siunčiame ir į užsienio šalis.

Prekių Grąžinimas

 1. Prekių grąžinimas įmanomas tik tokiu atveju, kai tai iš anksto buvo aptarta su mūsų pardavimų skyriumi.
 2. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
 3. Prieš fizinį prekės grąžinimą Pirkėjas privalo inicijuoti grąžinimo procedūrą pateikiant reikiamus duomenis arcate.lt administratoriui.
 4. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima daikto grąžinimui.
 5. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
 6. Visais atvejais prekes grąžina Pirkėjas savo transportu.
 7. Tuo atveju kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Pardavėjas gali arba grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus (atėmus 5% užsakymo sumos neįskaitant pristatymo išlaidų) arba pakeisti prekę kita – analogiška abipusiu susitarimu.
 8. Norint grąžinti prekę, klientas privalo sumokėti visus su grąžinimu susijusius mokesčius ir išlaidas.
 9. UAB “ARCATĖ” neatsako už dingusias siuntėjo grąžinamas prekes, nurodžius netinkamą adresą siunčiant prekę atgal.
 10. Pinigai negrąžinami jeigu prekės yra tyčia ar dėl neatsargumo sugadintos arba jei yra pažeistos prekės naudojimo ir saugojimo taisyklės ir prekė buvo panaudota netinkamai, ne pagal jos paskirtį.