Naudojimosi taisyklės

 1. Kai kuri šioje interneto svetainėje pateikiama informacija gali būti neteisinga dėl to, kad po svetainės atidarymo kai kurie produktai galėjo pasikeisti. Kai kurie aprašyti ar rodomi produktai gali būti prieinami ne visose šalyse arba prieinami tik už papildomą kainą. Prieš pateikdami užsakymą naujausios informacijos teiraukitės Įmonės atstovų, kurie pasilieka teisę bet kuriuo metu be įspėjimo keisti kainas, spalvas, specifikacijas ir modelius.

 2. Informacija šioje interneto svetainėje pateikiama „kaip yra“. Įmonė jokiu atveju neprisiima atsakomybės prieš bet kurį asmenį ar už bet kokius tiesioginius, netiesioginius, specifinius ar kitus pasekmių sukeltus nuostolius, patirtus kaip nors naudojant šią interneto svetainę ar bet kurią kitą svetainę, į kurią šioje interneto svetainėje yra nuoroda, įskaitant, be jokių apribojimų, prarastą pelną, veiklos sutrikimą, jūsų informacijos tvarkymo sistemoje esančių programų ar kitų duomenų praradimą, net jei mes aiškiai nurodėme tokių nuostolių galimybę.

 3. Įmonė neteikia jokių garantijų ir/arba jokių patvirtinimų dėl kitų interneto svetainių, kurias galite pasiekti per šią interneto svetainę. Jos pateikiamos tik dėl patogumo ir tai nereiškia, kad Įmonė patvirtina ar prisiima kokią nors atsakomybę už tokių svetainių turinį ar naudojimą. Be to, jūs patys turite imtis atsargumo priemonių ir užsitikrinti, kad tai, ką renkatės naudoti, nėra užkrėsta virusais, kirminais, Trojos arkliais ir kt.

 4. Šioje interneto svetainėje pateikiamoje informacijoje gali būti techninių netikslumų ir korektūros klaidų. Šioje interneto svetainėje esanti informacija gali būti bet kuriuo metu pakeista be išankstinio įspėjimo ir kokių nors įsipareigojimų.

 5. Šioje interneto svetainėje skelbiamoje informacijoje gali būti nuorodų ir kryžminių nuorodų į Įmonės produktus ir t. t., kurie nėra siūlomi ar prieinami jūsų šalyje. Tokios informacijos tikslumas negali būti garantuojamas, nes ši informacija gali keistis, o specifiniai reikalavimai ar prieinamumas ir paminėjimas nereiškia, kad Įmonė ketina pristatyti tokius produktus jūsų šalyje. Dėl išsamių duomenų apie jums prieinamus ir galimus užsakyti gaminius, paslaugas ir t. t. kreipkitės į Įmonės vietinį atstovą.

 6. Visoje Įmonės interneto svetainėje pateikiamoje medžiagoje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą, nuotraukas, grafinę medžiagą ir paveikslėlius, gali būti techninių klaidų, korektūros klaidų ir kitų rūšių klaidų ar netikslumų. Įmonė neprisiima jokios atsakomybės už tokias klaidas ar netikslumus.

 7. Įmonės interneto svetainėje medžiaga ir informacija pateikiama nemokamai, bendrais informavimo tikslais. Įmonė nesuteikia jokių išreikštų ar numanomų garantijų, įskaitant, tačiau tuo neapsiribojant, teisingumo, teisių, teisių nepažeidimo garantijų ar numanomų tinkamumo konkrečiam tikslui garantijų (laikoma, jog sutinkate, kad Įmonė neatsako už jokių jūsų veiksmų, kurių galite imtis remdamiesi informacija, pateikta Įmonės interneto svetainėje, pasekmes).

 8. Be to, Įmonė aiškiai nesuteikia jokios garantijos, kad informacija Įmonės interneto svetainėje bus teikiama nenutrūkstamai, kad joje nebus klaidų, ar kad per Įmonės interneto svetainę prieinamoje programinėje įrangoje ar kitoje medžiagoje nėra virusų ar kitų žalingų komponentų.

 9. Įmonė gali pakeisti šią medžiagą bet kuriuo metu be jokio pranešimo, taip pat neįsipareigoja medžiagos atnaujinti.

Slapukai

 1. Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.

 2. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurt`i ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.
 3. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus.

 4. Slapukus galite ištrinti iš savo kompiuteriu naudodamiesi naršyklės istorijos funkcijomis. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Tačiau visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamą įtaką galimybei naudotis šia interneto svetaine.

Atnaujinta spalio 9, 2019