Apie Arcate

Nagų meno pasaulis neaprėpiamas, tad atraskite jį nepasiklystant kartu su "Arcatė"!

Tavo rankos – tavo stiliaus reprezentacija. Tavo stilius – tavo rankose. Sek savo pašaukimu. Nesustok… Tai dinamiška grožio industrija, kurioje norint būti sėkmingu privalai nuolat tobulėti ir žengti koja kojon su sparčiai besikeičiančiomis tendencijomis bei technologijomis. UAB “ARCATĖ” susikūrė būtent tam, kad padėtų Jums visa tai pasiekti ir įgyvendinti. Sertifikuota nagų technikos specialistė Dovilė Šuipytė (tarptautinio nagų dizaino ir dekoravimo čempionato Pragoje (“International Championship decoration and nail design “Golden Brush 3” / “Zolotaya Kist” pirmos vietos nugalėtoja, taip pat tarptautinio nagų festivalio “G.H.M. Spain” Barselona 2015, Art Painting Course (2 vieta), dega noru pasidalinti savo stipria patirtimi su Jumis ir siūlo eiti kartu nagų industrijos keliu pasitelkus pačias naujausias technologijas, sekant paskutinėmis tendencijomis, tačiau nepamirštant ir klasikos.

UAB “ARCATĖ” prioritetas – nepriekaištingai išsamiai pateikti svarbiausias žinias savo klientėms ir net viršyti jų lūkesčius. Mes siūlome tvarkingą ir šiltą atmosferą bei neįkainojamą patirtį. Jūsų laikas ir poreikiai yra aukščiausiai vertinami, todėl mes vi-suomet rasime laiko būtent Jums. Mes vertiname tobulumą ir siekiame geriausio, kad tai pasiūlytume Jums. Mes esame dėl Jūsų.

Mūsų tikslas - pakeisti nusistovėjusią sena nagų technikos atlikimo tipą ir suvokimą apie tai, siūlant aukščiausio lygio profesionalius mokymus. Šiam tikslui pasiekti mes kviečiame tarptautinio lygio meistrus su savo autorinėmis programomis iš viso pasaulio, nes tobulėjimui ribų nėra!

Mes siekiame, jog mūsų klientės jaustųsi 21 amžiaus auksarankėmis! Todėl esame pasiruošę eiti kartu su Jumis į profesionalumo kelionę, link Jūsu sėkmingo nagų technikos profesionalumo finišo!

UAB “ARCATĖ” yra teisėtas profesionalios nagų kosmetikos “Agate” atstovas Lietuvoje.

Tobulėkime kartu kiekvieną dieną!